Zaznacz stronę
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witamy w naszym projekcie fotograficznym: white moment photography.

W ramach tego projektu, zatrudniamy fotografów, którzy na co dzień specjalizują się w fotografii produktowej. Sesje zdjęciowe realizujemy dla klientów z całej Polski.

Zaopatrujemy Was w najwyższej jakości, naturalne zdjęcia Waszych produktów.
Wykonujemy je z zaangażowaniem, a przy tym sprawnie. Stawiamy na ciepłe, jasne ujęcia.
Otrzymujecie od nas ciekawy i różnorodny zbiór fotografii.
Możecie zilustrować nim Wasze www, oferty, katalogi oraz skomponować posty do social media, a więc pokazać Waszym klientom produkt z każdej strony, w zastosowaniu.

Wystarczy, że podeślecie do nas Wasze produkty i sugestie co do oczekiwanych efektów, a my zajmiemy się resztą.

info@whitemoment.pl

Jeśli chcielibyście zrealizować z nami także filmową sesję, dajcie znać, przygotujemy propozycję.

Zbudujemy Wasz wizerunek online na najwyższym poziomie.

ZDJĘCIA DETALU

Lubimy opowiadać o Waszych produktach przez pryzmat detali i szczegółów. Zbliżenia w fotografii reklamowej pokazują nam dokładnie produkt, jednak bardziej artystycznie. Tu konkret spotyka się z atmosferą i następnie rozpływa się w nieostrości. Te ujęcia pięknie dopełniają informację o produkcie.

ZDJĘCIA ARANŻACYJNE PRODUKTU

Napój w szklance wypełnionej orzeźwiającym lodem, lalka na miękkim kocyku, narzuta na wygodnym łóżku w nowoczesnej sypialni, lampka w przytulnym, ciepłym salonie – to nie tylko prezentacja produktu oferty, to także sprzedaż filozofii jego użytkowania. To pokusa, która ma być nie do odparcia, której siła zdecyduje o tym, by nasz potencjalny Klient zdecydował się na zakup. Zdjęcie aranżacyjne pokazuje produkt, zastosowanie i wzbudza emocję.

ZDJĘCIA PRODUKTOWE: PACKSHOTY

Zapraszamy do stałej współpracy firmy, które poszukują fotografa do wykonania zdjęć produktowych. Fotografia reklamowa to szerokie pojęcie, zawierające w sobie wiele różnych rodzajów fotografii. Jednym z nich jest fotografia produktowa – packshot. Na tych ujęciach zobaczycie Wasze produkty w pełnej ostrości, na idealnie białym lub neutralnym tle. Ich zadaniem jest poinformowanie odbiorcy o głównych parametrach produktu.

ZDJĘCIA RODZINNE

Po godzinach i w weekendy zapraszamy Was na sesje rodzinne. W luźnej i swobodnej atmosferze, zapamiętamy dla Was ulotność i beztroskę Waszych wolnych chwil spędzanych razem. Jesteśmy zwolennikami sesji zdjęciowych, podczas których panuje miła i swobodna atmosfera. Otrzymacie dosyć spory zbiór zdjęć. Wszystkie będą obrobione graficznie. Spośród nich wybierzecie na pewno Wasz the best of. Zapraszamy!