Zaznacz stronę

Dzisiaj piszemy do Wszystkich zmęczonych hasłem KORONAWIRUS, że tak właściwie, to z każdym dniem wychodzimy na prostą – wiemy już więcej niż nie wiemy i to jest pozytywne. Wiemy, że niepewność związana z ewentualnością zachorowania, leczenia, czasem epidemii, skutków kryzysu jest naszą nową rzeczywistością i nie ma co czekać, aż się skończy i definitywny koniec pozwoli nam wrócić do tego, co było przed.
Zastanawiajmy się, jak możemy sobie wzajemnie pomagać.. Nam przychodzi do głowy, że na ten moment szczególnie warto zadbać o swoje miejsce online. Warto przedrążyć własne tunele w mediach społecznościowych. A tego nie zrobimy bez dobrych i jednocześnie naturalnych zdjęć. Ofertę na takie zdjęcia ułożyliśmy na bazie 3 priorytetów:
1. profesjonalny zestaw zdjęć
2. sprawnie zrealizowane zlecenie
3. ekonomiczna usługa w czasach, gdy każdy chce zracjonalizować swoje wydatki.
Chcemy dać Wam zbiór zdjęć reklamowych, którymi będziecie mogli poukładać się online, gromadzić społeczność, zadbać o reklamę, powiedzieć światu, że jesteście i działacie. My pomożemy Wam, a Wy pomagajcie dalej. Twórzcie produkty i usługi, które są potrzebne innym. Nie pozwólmy gospodarce się zatrzymać.
Napiszcie do nas, czego potrzebujecie, a my dopasujemy ofertę do Waszych potrzeb i budżetu.
#reklama #zdjeciareklamowe #fotografiareklamowa #firmaonline #sklepinternetowy #koronawirus